1. Nabożeństwa czerwcowe do Najśw Serca PJ – codziennie po Mszy wieczornej.
  2. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Rity.
  3. W środę o godz 18.30 – kolejna próba dzieci przed I Komunią św.
  4. W czwartek przypada Boże Ciało. Zapraszamy na Msze święte o 7.30, 10.00 i 18.00. Procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy wyruszy tradycyjną trasą po Mszy św o godz. 10.00. Nie ma limitu osób na procesji, ale jest wymóg, aby wszyscy uczestnicy obowiązkowo mieli założone maski. Prosimy, aby tego pilnie przestrzegać. Strażacy zdeklarowali swój udział w procesji. W miarę możliwości prosimy o wzięcie chorągwi i feretronów. Zapraszamy bielanki, dzieci komunijne i rocznicowe, ale tylko pod opieką dorosłych.
  • Prosimy o przygotowanie skromnych ołtarzy:
  • przy szkole – rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły
  • przy posesji p. Łukasików – mieszkańcy Trzcianki
  • przy posesji p. Karwackich – Koło Żywego Różańca św. Wiktorii i św o. Pio.
  • Przy strażnicy – strażacy z OSP Dmosin.
  • Tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w procesji Bożego Ciała, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00.
  1. Za tydzień 14 czerwca na Mszy św o godz. 12.00 – Rocznica I Komunii św dla dzieci klas IV. Próby dla dzieci: dziś po sumie oraz w piątek o 18.30. Spowiedź dla dzieci, rodziców i rodzeństwa – w sobotę o godz 9.00.
  2. Ks Adrian zaprasza na spotkania grup parafialnych:
  • starsi ministranci – w środę o 20.00
  • chór parafialny – w środę o18.30.
  • schola młodzieżowa – w piątek o 19.00
  • młodsi ministranci – w sobotę o 10.00.