OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 SIERPNIA 2020

 

 1. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 – modlitwa na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla dzieci, młodzieży, nauczycieli i rodziców. Zachęcamy, aby wszyscy uczniowie przystąpili do spowiedzi na początek nowego roku w pierwszy piątek.
 2. Spotkanie rodziców, których dzieci przystąpią do I komunii świętej we wrześniu, w poniedziałek po Mszy świętej wieczornej.
 3. We wtorek 81 rocznica wybuchu II wojny światowej – pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich którzy zginęli w czasie tej wojny
 4. We wtorek przypada I wtorek miesiąca. O godz. 19.00 – Msza święta o trzeźwość w naszych rodzinach i w naszym społeczeństwie.
 5. W czwartek -1 czwartek miesiąca. Po Mszy św wieczornej – adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwy o powołania i spotkanie Grupy św. o. Pio.
 6. W piątek -1 piątek miesiąca. Do chorych udam się o godz. 9.00 Do spowiedzi zapraszamy od godziny 17.15.
 7. W sobotę przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 17.30. Po Mszy św – spotkanie zelatorek Kół Żywego Różańca.
 8. W sobotę o godz. 10.00 odbędzie się powakacyjne spotkanie wszystkich grup parafialnychdziecięcych i młodzieżowych. Zapraszamy ministrantów, lektorów, scholę dziecięcą, bielanki, oraz dziecięco – młodzieżowe Koło Żywego Różańca. Natomiast pierwsze spotkanie scholi młodzieżowej – w piątek o godz. 19.00.
 9. W niedzielę 6 września msza święta dziękczynna za zebrane plony i I niedziela miesiąca po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna.
 10. Od wtorku można zamawiać intencje Mszy świętych na następny rok. Msze zamawiamy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Tych, którzy zamawiają kilka Mszy świętych prosimy, aby tylko jedną z nich zamawiać na niedziele, pozostałe zaś w tygodniu. Pomyślmy o innych.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 SIERPNIA 2020

 1. Wycieczka 11 i 12 września do KRAKOWA (piątek, sobota)
  1. A) W programie 11 września Kraków – Wawel, Kościół Mariacki, Rynek i Sukiennice i Centrum Jana Pawła II, Niepołomice, obiadokolacja i nocleg .
  2. B) 12 września – śniadanie , Wieliczka zwiedzanie kopalni, zwiedzania opactwa w Tyńcu i powrót do domu.
  3. C) Koszt całkowity 430 zł, płatne w 2 ratach
   • I rata 200 zł- do 30 sierpnia
   • II rata 230 – do 10 września
   • brak dodatkowych kosztów

 

 1. Pielgrzymka parafialna do sanktuariów Małopolski od 02-04 października, Czerna, Bielany, Miechów

jest jeszcze 5 wolnych miejsc

prosimy o pozostałe wpłaty

 1. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Rity.
 2. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
 3. Intencje Mszy św.
 4. W związku z tym, że jest tylko jeden ksiądz w naszej parafii do posługi duszpasterskiej nie będzie mszy św. wieczornej w niedzielę. Wszystkie msze święte w niedzielę będą tylko do południa. Jeśli chodzi o msze święte w kaplicach to będą naprzemiennie czyli w miesiącu wrześniu Kraszew a w październiku Michałów.