IV Niedziela Zwykła  30.01.2022

1. W środę święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte o godz. 9.00 i 17.00 , na każdej mszy św. poświęcenie gromnic. Prosimy o założenie osłonek na świece by nie zalać ławek i posadzki woskiem. Ofiary tego dnia składane na tacę przeznaczone są na zakony klauzurowe z racji Dnia Życia Konsekrowanego.
  2. W środę po mszy świętej wieczornej spotkanie w salce w budynku parafialnym Rady Parafialnej. Bardzo serdecznie proszę o obecność.
  3. W czwartek I czwartek miesiąca – po mszy św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwy o powołania. Po mszy wieczornej spotkanie modlitewne grupy św. O.Pio. W piątek – I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do NSPJ i adoracja Najśw. Sakramentu, W sobotę I sobota miesiąca – nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 16.30
  4. W czwartek o godz. 15.00 rozbieranie choinek, zapraszamy osoby dysponujące wolnym czasem do pomocy.
  5. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja z racji I niedzieli miesiąca i modlitwy o powołania.
  6. Bardzo proszę o zabranie szopek i jeszcze raz dziękuję wszystkim dzieciom, które je wykonały.
  7. Msze kolędowe: w środę o godz. 17.00 w intencji mieszkańców miejscowości Szczecin, w piątek o godz. 17.00 w intencji mieszkańców miejscowości Trzcianka. A w kaplicy w Michałowie  w przyszłą niedzielę 6 lutego o godz. 10.30  w intencji mieszkańców miejscowości Kraszew Wielki, Kuźmy, Pieńki Nadolskie i Michałów.  Ofiary składane wtedy na tacę, są ofiarami kolędowymi przeznaczonymi na cele parafialne
  8. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
  9. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Franciszka
  10. W ramach rozliczeń podatku dochodowego możemy 1% przekazać na rzecz Caritas Diecezji Łowickiej. Stosowne ulotki na stoliku.
  11. Prasa katolicka
  12. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    a) Maria Wołowiec (z męża – Burtka), Szczecin, l. 91,
    b) Roman Olszyński, l. 77