W tym roku modliliśmy się w intencji rodzin, prosząc Chrystusa Ukrzyżowanego, aby je chronił i wspierał. Wierni błagali także o ustanie grzechów i sytuacji, które zagrażają rodzinie: aborcja, eutanazja, antykoncepcja, zapłodnienie in vitro, rozwody, częste kłótnie, brak zrozumienia dla współmałżonka i dzieci, lekceważenie modlitwy i życia religijnego. Pamiętano także o modlitwach zanoszonych w intencjach wszystkich parafian, żywych i zmarłych, grup parafialnych i wszystkich, którzy angażują się w działania Kościoła. Całość nabożeństwa zakończyła się w kościele parafialnym modlitwą Ojca Świętego Benedykta XVI w intencji rodzin. Bardzo dziękujemy strażakom, policji, panu kościelnemu, pani organistce i wszystkim grupom parafialnym, które zaangażowały się w nabożeństwo oraz pomogły pobożnie, sprawnie i bezpiecznie je przeprowadzić.