6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego, dzieci przeżywały chwile pełne emocji. Albowiem wtedy nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu na najładniejszą szopkę. Jury obradowało w składzie: Ks. Adrian Czerwiński, pani Barbara Kaźmierczak, pani Magda Szamota i pan Marek Markiewicz. Wyłoniono zwycięzców: dwa pierwsze miejsca, dwa drugie, dwa trzecie, trzy wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody za udział. Fundatorami nagród byli: Gminna Biblioteka Publiczna w Dmosinie, pani Bogusława Kuśmierek, ks Proboszcz i ks Wikariusz. Święty Mikołaj przygotował nagrody pocieszenia. Galę ogłoszenia wyników z licznym udziałem dzieci i rodziców poprowadzili: ks. Adrian Czerwiński i pani Magda Szamota.