Młodzież dzielnie podjęła wyzwanie kolędowania. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci, a stroje w jakie ubrani byli kolędnicy wzbudziły uznanie i zachwyt, podobnie jak głosy, szczególnie u najmłodszych. Tradycja kolędowania żywa jest w wielu miejscach i parafiach, a jej celem jest integracja parafian, wspólne śpiewanie pieśni o narodzinach Mesjasza a także zbieranie funduszy na różne cele, przede wszystkim na misje katolickie.

Drodzy Parafianie!
Serdecznie dziękujemy Wam za otwarte drzwi w Uroczystość Objawienia Pańskiego! Z racji tego, że bardzo pozytywnie odebraliście tę duszpasterską działalność postanowiliśmy kolędować dalej! Kolejne terminy zostaną podane w najbliższą niedzielę w czasie ogłoszeń parafialnych, zostaną też zamieszczone na stronie. Dziękujemy za ofiary pieniężne na rzecz misji katolickich, słodycze i wspólną modlitwę!