30 listopada tradycyjnie obchodziliśmy Odpust ku czci św. Andrzeja Ap – patrona naszej parafii. Sumę odpustową o godz. 17.00 odprawił ks. Paweł Fedorowicz – marianin z Białorusi, który rozpoczął w ten sposób głoszone przez siebie rekolekcje adwentowe. Podczas tej Mszy św nastąpiło odnowienie Sakramentu małżeństwa małżeństw naszej parafii. Święty Andrzej bowiem jest czczony jako patron małżeństw i rodzin. Dzieci, które przygotowują się do I Komunii św otrzymały symboliczne modlitewniki i w ten sposób rozpoczęły drugi etap przygotowania do tego ważnego wydarzenia. Podczas uroczystości towarzyszył nam chór parafialny oraz poczty sztandarowe OSP Dmosin i Lubianków. Swoje szczególne święto przeżywało tego dnia męskie Koło Żywego Różańca pw św. Andrzeja Ap. Członkowie tego koła w sposób czynny wzięli udział w liturgii. Przygotowali też procesję z darami. Przynieśli do ołtarza ufundowane przez siebie dary: olej do świec, ampułki, komunikanty, węgielki liturgiczne i kadzidło.