1. Dziś – I niedziela miesiąca. Adoracja Najśw Sakramentu i modlitwy o powołania będą po Mszy św o godz. 12.00.
  2. Ofiary, które składamy dziś na tacę przeznaczone są na budowy kościołów w diecezji łowickiej
  3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
  • Droga Krzyżowa – w każdy piątek o godz. 16.30.
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w każdą niedzielę o godz. 16.30.
  • Udział w tych nabożeństwach chcemy ofiarować jako pokutę za grzechy oraz prośbę do Pana Boga o zatrzymanie epidemii koronawirusa w Europie i na świecie.
  1. Trwa Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem „Szczęśliwe dzieci w trzeźwych rodzinach”. Zachęcamy do czynienia postanowień trzeźwościowych.
  2. We wtorek przypada I wtorek miesiąca. O godz. 18.00 – Msza św z udziałem grup AA i Al-Anon w intencji o trzeźwość w polskim narodzie oraz o wyzwolenie z nałogu dla osób uzależnionych.
  3. W czwartek – I czwartek miesiąca. Po Mszy św wieczornej – adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwy o powołania oraz spotkanie formacyjne grupy o. Pio.
  4. Również w czwartek – ks Adrian będzie obchodził swoje imieniny. Msza św w int Solenizanta zostanie odprawiona w niedzielę 8 marca o godz. 12.00.
  5. W piątek – I piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa: rano o godz 7.30 oraz po południu o godz. 16.00. Do chorych pojedziemy o godz. 9.00 i 11.00.
  6. W sobotę przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 16.30. Msza św o godz. 17.00.
  7. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Jadwigi Śląskiej.
  8. Gminna Biblioteka Publiczna organizuje wyjazd do kina w Łodzi na film pt „Najświętsze Serce”. Film ten mówi o obietnicach danych św. Małgorzacie Marii Alacoque dla czcicieli Najświętszego Serca Jezusa. Wyjazd w najbliższy wtorek 3 marca o godz. 16.30. Zachęcamy do udziału. Zapisujemy się w Bibliotece.
  9. Piesza Pielgrzymka Mężczyzn w intencji o zachowanie wiary i obrony rodzin odbędzie się w Głownie, w sobotę 7 marca. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 17.15 w kościele św. Jakuba. Następnie przejście przez miasto do kościoła w Osinach. Organizatorzy zapraszają panów do udziału.