1. Słowo księdza Biskupa Ordynariusza w sprawie cmentarzy.
  2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy! Módlmy się również przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych.
  3. Bardzo pięknie zostały odnowione niektóre kapliczki na terenie parafii. Bóg zapłać!
  4. W tym tygodniu przypada:
  • w środę – wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej.
  • w czwartek – święto św Macieja Apostoła
  • w sobotę – święto św. Andrzeja Boboli
  1. Odwołany został majowy termin I Komunii świętej. Wstępnie ustaliliśmy z rodzicami nowy termin: 20 września. Natomiast rocznica I Komunii św będzie prawdopodobnie 27 września.
  2. Trwają prace przy wymianie pokrycia dachu plebanii. Prace były zaplanowane w ubiegłym roku.
  3. Przychodząc do kościoła starajmy się tak zajmować miejsca, abyśmy zachowali bezpieczne odległości między sobą. Pamiętajmy też o noszeniu maseczek.
  4. Codziennie ksiądz ma dyżur w konfesjonale od godziny 17.30. Zapraszamy szczególnie tych, którzy nie byli u spowiedzi wielkanocnej.
  5. Wizyty w kancelarii parafialnej prosimy umawiać wcześniej telefonicznie.
  6. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Marii Magdaleny
  7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
  • + Janina Kotecka ze Szczecina, l. 95
  • + Krzysztof Jasiński z Nagawek, l. 53