1. Wszystkim parafianom życzymy radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Mimo trwającej pandemii, bądźmy pełni mocy Bożej i pomagajmy sobie nawzajem.
  2. Dziś wszystkie Msze św według porządku niedzielnego. Będzie też Msza wieczorna.
  3. Jutro drugi dzień Wielkanocy. Zapraszamy na Eucharystię o 7.30, 9.00, 12.00 oraz w kaplicach.
  4. Dziękujemy tym parafianom, którzy przed świętami przystąpili do spowiedzi i Komunii świętej oraz znaleźli czas na adorację Najświętszego Sakramentu w Grobie Pańskim. Te wszystkie obowiązki można było wypełnić w naszym kościele z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa.
  5. W tym roku świętujemy Wielkanoc głównie w rodzinach. Prosimy o dopilnowanie, aby wszyscy korzystający z dyspensy od uczestniczenia we Mszy świętej oglądali transmisje Mszy świętych w sposób zaangażowany i z szacunkiem należnym tej czynności, tak, jakbyśmy byli w kościele.
  6. Bóg zapłać ks Adrianowi i wszystkim zaangażowanym osobom za przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego oraz dekoracji Grobu Pańskiego.
  7. Dziękujemy też za pomoc: p. kościelnemu, p organistce, p. Halinie, p. Agnieszce, paniom, które prały obrusy, stuły i szaty liturgiczne.
  8. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  9. Ze względu na trwającą oktawę Wielkanocy, w najbliższy piątek można spożywać pokarmy mięsne.
  10. Za tydzień w niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego.
  11. Nowenna do Miłosierdzia Bożego będzie odmawiana codziennie po Mszy wieczornej, natomiast dziś i jutro – po sumie.
  12. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św Małgorzaty.
  13. Kancelaria czynna tylko w pilnych sprawach, pozostałe załatwiamy telefonicznie.
  14. Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej. Wszystkie ważne informacje są tam zamieszczane.