1. Dziś przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Po sumie – nabożeństwo z Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  2. Dziś również rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Po każdej Mszy św – zbiórka do puszek na dzieła prowadzone przez Caritas: Pomoc dla seniora oraz Wdzięczni medykom.
  3. Od jutra następują zmiany w obostrzeniach co do ilości osób w Kościele. Biorąc pod uwagę metraż naszego kościoła, we Mszy świętej będzie mogło uczestniczyć jednorazowo 41 osób. Zapraszamy więc do kościoła! Prosimy jednak o zachowanie odległości nie mniejszej niż 2 metry od drugiej osoby.
  4. Po każdej Mszy świętej śpiewamy suplikacje w intencji zatrzymania epidemii oraz w intencji błagalnej o deszcz, ponieważ zagraża nam susza. Prosimy również o modlitwę w domach w tych intencjach.
  5. W czwartek przypada Uroczystość św. Wojciecha – Biskupa i Męczennika – głównego patrona Polski. Jest to również 23 dzień miesiąca, dlatego po Mszy wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwy za wstawiennictwem św. O. Pio.
  6. W sobotę przypada Święto św. Marka Ewangelisty.
  7. Wizyty w kancelarii parafialnej prosimy umawiać wcześniej telefonicznie.
  8. Bardzo wzrosły ceny wywozu śmieci z cmentarza. Dlatego prosimy, jeśli to możliwe, zabierajmy śmieci do domu. Nasze domowe śmieci opłacane są przecież niezależnie od ilości.
  9. Zdarza, że ktoś nie przychodzi na zamówioną Mszę świętą. Bardzo prosimy w takiej sytuacji o powiadamianie parafii, nawet telefonicznie, czy Msza św ma być odprawiona, czy nie.
  10. Prosimy o odwiedzanie naszej strony internetowej: parafiadmosin.pl. Ważne informacje są tam zamieszczane.
  11. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św o. Pio.