1. Dziś Niedziela Chrystusa – Dobrego Pasterza. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby WSD w Łowiczu.
  2. Dziś również I Niedziela miesiąca. Po Mszy św o godz. 9.00 – adoracja Najśw Sakramentu i modlitwy o powołania.
  3. Nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy! Dobrze byłoby, abyśmy modlili się również przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych.
  4. Niektóre kapliczki zostały już pięknie odnowione i udekorowane. To wyraz naszej wiary. Niektóre jeszcze czekają na odnowienie.
  5. Jutro przypada wspomnienie św Floriana – męczennika – patrona strażaków. O godz. 19.00 w naszym kościele Msza św w intencji strażaków OSP naszej parafii i ich rodzin. Zapraszamy.
  6. W środę przypada Święto świętych Apostołów: Filipa i Jakuba, a w czwartek – I czwartek miesiąca.
  7. W piątek – Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika – głównego patrona Polski. Nie ma wtedy postu piątkowego.
  8. Obecnie w naszym kościele może przebywać jednocześnie 41 osób (nie licząc posługujących w prezbiterium). Jesteśmy również zobowiązani do noszenia maseczek oraz do zachowania właściwej odległości od drugiej osoby.
  9. Codziennie ksiądz ma dyżur w konfesjonale od godziny 17.30. Zapraszamy szczególnie tych, którzy nie byli u spowiedzi wielkanocnej.
  10. Po każdej Mszy świętej śpiewamy suplikacje w intencji zatrzymania epidemii oraz w intencji błagalnej o deszcz. Prosimy również o modlitwę w domach w tych intencjach.
  11. Wizyty w kancelarii parafialnej prosimy umawiać wcześniej telefonicznie.
  12. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Franciszka.
  13. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
  • + Stanisława Kotlarek z Nadolnej, l. 88
  • + Sławomir Grzegdala z Rudniczka, l. 56