1. Prosimy parafian o wytrwałą modlitwę w intencji zatrzymania epidemii. Niech to będzie różaniec odmawiany w domach, szczególnie wieczorem o godz. 20.30 oraz Apel Jasnogórski.
 2. Niestety, obowiązuje nas nowe zarządzenie, że w kościele podczas Mszy i nabożeństw może przebywać maksymalnie 5 osób. To bardzo trudne, ale prosimy o podporządkowanie się.
 3. Ks Biskup udziela nowej dyspensy od obowiązku uczestniczenia we Mszy świętej aż do odwołania. Jesteśmy jednak wtedy zobowiązani uczestniczyć we Mszy św. w domu za pośrednictwem mediów oraz do dzieł miłosierdzia.
 4. Wszystkie Msze święte są odprawiane o zwykłych porach, zgodnie z przyjętymi intencjami. Przypominamy, że od 1 kwietnia Msze wieczorne będą odprawiane o godz 18.00.
 5. Nasz kościół parafialny jest otwarty codziennie od Mszy św porannej do wieczornej. Można w ciągu dnia przyjść o każdej porze na modlitwę i adorację Najświętszego Sakramentu.
 6. W czwartek rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Niestety, nie możemy przeżywać ich w tradycyjnej formie, ale to nie znaczy, że mamy z nich zrezygnować. Ksiądz Adrian nagrał po trzy nauki rekolekcyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Są one do odsłuchania na naszej stronie parafialnej parafiadmosin.pl.
 7. Jak odprawić rekolekcje? Każdego dnia (czwartek, piątek i sobota) odsłuchać naukę rekolekcyjną, przemyśleć ją, przeżyć ten dzień w większym skupieniu i więcej czasu poświęcić na modlitwę. Oprócz konferencji księdza Adriana, na stronie naszej parafii można odsłuchać również nauki rekolekcyjne o. Jacka Salija, które były prezentowane w minionym tygodniu w TVP 3.
 8. Od jutra księża mają dyżur w konfesjonałach codziennie na godzinę przed Mszą wieczorną czyli od godz 16.00 (a od 1 kwietnia od 17.00). Przychodząc do spowiedzi, zwracajmy uwagę na to, by w tym samym czasie było w kościele do 5 osób. Pozostali chwilę poczekają na zewnątrz. Na życzenie spowiedź może się odbyć poza konfesjonałem: w kaplicy lub sali katechetycznej. Można umówić się na spowiedź także w innym czasie niż wyznaczony. Po spowiedzi można od razu przyjąć Komunię św.
 9. Chorych będziemy odwiedzać tylko na specjalne wezwanie. Prosimy o umawianie się z kapłanem na wybrany dzień i godzinę. Dotyczy to też chorych z I piątku miesiąca.
 10. Różaniec w kościele odmawiany jest codziennie na pół godziny przed Mszą wieczorną. W tym tygodniu będzie go prowadzić KŻR św Teresy od Dz Jezus. W czwartek przypada 15 rocznica śmierci św. Jana Pawła II. W tym dniu różaniec poprowadzi KŻR św Jana Pawła II.
 11. W piątek nie będzie Drogi Krzyżowej po ulicach Dmosina. W zamian za to Droga Krzyżowa w kościele o 17.30. A ponieważ będzie mogło w niej brać udział tylko 5 osób, prosimy pozostałych o odprawianie Drogi Krzyżowej w domach.
 12. Za tydzień – Niedziela Palmowa. Nie będzie procesji z palmami, odwołany jest też konkurs palm. Msze święte będą odprawione o zwykłych porach.
 13. Po raz kolejny wzrosły opłaty za wywóz śmieci z cmentarza. Dlatego prosimy: tam, gdzie to możliwe, zabierajmy śmieci do domu. Domowe śmieci opłacamy niezależnie od ilości.