1. Jutro rozpoczynają się Dni Modlitw o urodzaje. Tradycyjnie w tych dniach odprawiane są Msze święte przy kapliczkach i krzyżach. W tym roku Mszy wyjazdowych nie ma, ale mieszkańcy wiosek zamawiają Msze święte, które są odprawiane w kościele parafialnym. I tak: w poniedziałek Msza w int mieszkańców Lubiankowa o godz. 18.00, natomiast w środę – w intencji mieszkańców Dmosina również o 18.00.
  2. Jutro przypada 100 rocznica urodzin św Jana Pawła II. Zapraszamy wszystkich parafian na czuwanie, które organizujemy z tej okazji. Program jest następujący:
  • 17.00 – różaniec prowadzony przez Koło Żywego Różańca św. Jana Pawła II
  • 17.30 – nabożeństwo majowe
  • 18.00 – Msza św dziękczynna za życie i posługę Papieża Polaka. Mszy św będzie przewodniczył ks Biskup Ordynariusz – Andrzej F Dziuba.
  • Po Mszy św przejdziemy procesyjnie przed mozaikę Mater Ecclesiae, gdzie zaśpiewamy Apel Jasnogórski, a ks Biskup zawierzy naszą Parafię opiece Matki Bożej i św Jana Pawła II.
  • Niech udział w tym czuwaniu będzie naszym „dziękuję” powiedzianym Panu Bogu za Jana Pawła II
  1. Codziennie w naszym kościele odbywa się spowiedź. Zapraszamy szczególnie tych, którzy nie byli u spowiedzi wielkanocnej.
  2. W piątek rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego, a w następną niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  3. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Jana Pawła II.
  4. Polecamy prasę religijną.