OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
27 SIERPNIA 2023
1. W piątek -1 piątek miesiąca. Do spowiedzi zapraszamy od godziny 16.30. Po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do NSPJ i adoracja Najśw. Sakramentu. O godz. 9.00 udam się do chorych z sakramentami.
2. W piątek 84 rocznica wybuchu II wojny światowej – pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich którzy zginęli w czasie tej wojny
3. W sobotę przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 16.30. a po Mszy św. wieczornej spotkanie wszystkich członkiń Kół Żywego Różańca naszej parafii.
4. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 w salce parafialnej odbędzie się powakacyjne spotkanie osób które chcą śpiewać w scholii. Serdecznie zapraszamy.
5. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja, modlitwy o powołania i procesja eucharystyczna. Serdecznie zapraszam strażaków, asystę parafialną, bielanki, dziewczynki sypiące kwiatki, osoby niosące feretrony i chorągwie, wspólnoty parafialne, ministrantów i lektorów.
6. W poniedziałek 04 września o godz. 9.00 – Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla dzieci, młodzieży, nauczycieli i rodziców. Zachęcamy, aby wszyscy uczniowie przystąpili do spowiedzi na początek nowego roku w pierwszy piątek miesiąca. Po mszy przejście na cmentarz do grobów żołnierzy.
7. W przyszły piątek 8 września wyruszy piesza pielgrzymka do Domaniewic na odpust parafialny . Wyjście o godz. 7.00 Chętnych do udziału serdecznie zapraszamy
8. W sobotę 9 września o godz. 10.00 spotkanie ministrantów
9. Od piątku można zamawiać intencje Mszy świętych na następny rok. Msze zamawiamy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Tych, którzy zamawiają kilka Mszy świętych prosimy, aby tylko jedną z nich zamawiać na niedziele, pozostałe zaś w tygodniu. Pomyślmy o innych.
10. Wyjazd na beatyfikację Rodziny Ulmów. Przeczytać kartkę
11. Caritas Dmosin organizuje akcję „wyprawka”. W bocznej nawie zawieszone są kartki z podanym wiekiem – klasą. Jeżeli ktoś chce wziąć udział zapraszamy do zabrania kartki a zrobioną paczkę z naklejoną kartką prosimy składać do 03 września.
12. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Rodziny.
13. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
14. Intencje Mszy św.