OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

28 SIERPNIA 2022

 1. W czwartek o godz. 9.00 – Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla dzieci, młodzieży, nauczycieli i rodziców. Zachęcamy, aby wszyscy uczniowie przystąpili do spowiedzi na początek nowego roku w pierwszy piątek miesiąca. Po mszy przejście na cmentarz do grobów żołnierzy.
 2. W czwartek 83 rocznica wybuchu II wojny światowej – pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich którzy zginęli w czasie tej wojny
 3. W czwartek -1 czwartek miesiąca. Po Mszy św wieczornej – adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwy o powołania i spotkanie Grupy św. o. Pio.
 4. W piątek -1 piątek miesiąca. Do spowiedzi zapraszamy od godziny 16.30. Po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do NSPJ i adoracja Najśw. Sakramentu.
 5. W sobotę przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 16.30.
 6. W sobotę o godz.00 spotkanie ministrantów
 7. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja, modlitwy o powołania i procesja eucharystyczna. Serdecznie zapraszam strażaków, asystę parafialną, bielanki, dziewczynki sypiące kwiatki, osoby niosące feretrony i chorągwie, wspólnoty parafialne, ministrantów i lektorów.
 8. Od czwartku można zamawiać intencje Mszy świętych na następny rok. Msze zamawiamy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Tych, którzy zamawiają kilka Mszy świętych prosimy, aby tylko jedną z nich zamawiać na niedziele, pozostałe zaś w tygodniu. Pomyślmy o innych.
 9. W przyszły czwartek 8 września wyruszy piesza pielgrzymka do Domaniewic na odpust parafialny . Wyjście o godz. 7.00 Chętnych do udziału serdecznie zapraszamy
 • Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Rodziny.
 • Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
 • Intencje Mszy św.
 1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

Śp. + Marianna Ledzion, l.66, Zawady

Śp. + Ignacy Grabowicz, l. 76, Dmosin