OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

29 SIERPNIA 2021

 1. W środę o godz. 9.00 – Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla dzieci, młodzieży, nauczycieli i rodziców. Zachęcamy, aby wszyscy uczniowie przystąpili do spowiedzi na początek nowego roku w pierwszy piątek miesiąca. Po mszy przejście na cmentarz do grobów żołnierzy.
 2. W środę 82 rocznica wybuchu II wojny światowej – pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich którzy zginęli w czasie tej wojny
 3. W czwartek -1 czwartek miesiąca. Po Mszy św wieczornej – adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwy o powołania i spotkanie Grupy św. o. Pio.
 4. W piątek -1 piątek miesiąca. Do spowiedzi zapraszamy od godziny 17.30. Po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do NSPJ i adoracja Najśw. Sakramentu.
 5. W sobotę przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 17.30. Po Mszy św – spotkanie zelatorek Kół Żywego Różańca.
 6. W niedzielę 5 września msza święta dziękczynna za zebrane plony, czyli dożynki gminno-parafialne. Nie będzie w tym dniu procesji eucharystycznej.
 7. Od środy można zamawiać intencje Mszy świętych na następny rok. Msze zamawiamy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Tych, którzy zamawiają kilka Mszy świętych prosimy, aby tylko jedną z nich zamawiać na niedziele, pozostałe zaś w tygodniu. Pomyślmy o innych.
 8. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Rodziny.
 9. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
 10. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka (odbiór) będzie miała miejsce 08 września o godz. 9.00 Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą misje w najbiedniejszych krajach świata. Można też ofiarować symboliczną cegiełkę dokonując wpłaty na konto podane na ulotce.
 11. W związku z pielgrzymkę parafialną do Sanktuariów Wielkopolski w dniach 24-26 września 2021 prosimy o wpłacanie pozostałej części należności.
 12. Intencje Mszy św.
 13. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

Śp. + Andrzej Adamkiewicz, Dmosin Pierwszy, l. 75

Śp. + Wiesław Beciński, Kamień, l. 67