I Niedziela Wielkiego Postu 06.03.2022

1. Rozpoczęliśmy Wielki Post – czas przygotowania do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Nabożeństwa w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30, Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 12.40
  2. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
  3. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Rity
  4. W ramach rozliczeń podatku dochodowego możemy 1% przekazać na rzecz Caritas Diecezji Łowickiej. Stosowne ulotki na stoliku.
  5. Wyjazd parafialny do Niepokalanowa 19 marca o godz. 8.00. Zapisy w zakrystii, koszt 40 zł
  6. Gminna Biblioteka Publiczna w Dmosinie organizuje wyjazd do Kina Helios do Łodzi na film „Cud z Guadelupe” w dniu 15 marca 2022. Wyjazd o godz. 17.00 Zapisy w bibliotece do 14 marca. Bliższe informacje w bibliotece.
  7. Wyjazd do Bydgoszczy (kartka) i wyjazd do Lublina (kartka)
  8. Prasa katolicka