OGŁOSZENIA PARAFIALNE
I Niedziela Wielkiego Postu 26.02.2023
1. Rozpoczęliśmy Wielki Post – czas przygotowania do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Nabożeństwa w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30, Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 12.40
2. W czwartek I czwartek miesiąca – po mszy św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwy o powołania. Po mszy wieczornej spotkanie modlitewne grupy św. O.Pio.
3. W piątek – I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do NSPJ i adoracja Najśw. Sakramentu, w I piątek udam się do chorych z sakramentami. Proszę o zgłoszenie osób, które chciałyby skorzystać z takiej możliwości.
4. W sobotę I sobota miesiąca – nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 16.30, MSZA O GODZ. 17.00 a po mszy zapraszamy serdecznie wszystkie osoby z Kół Różańcowych na spotkanie do salki parafialnej.
5. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Jana Pawła II
6. W ramach rozliczeń podatku dochodowego możemy 1% przekazać na rzecz Caritas Diecezji Łowickiej. Stosowne ulotki na stoliku.
7. Wyjazd do Wilna Pielgrzymka 28.09.2023 – 01.10.2023. Koszt 500 zł i 170 EU
8. Tegoroczny X Diecezjalny Dzień Kobiet odbędzie się 11 marca w Skierniewicach. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach przy ulicy Reymonta 33. W programie znajdą się: wykłady, świadectwa, etiudy teatralne. Bliższe informacje w gablocie.
9. Prasa katolicka i Intencje Mszy św.
10. Dzisiaj Zgodnie z Apelem Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, w związku z pierwszą rocznicą agresji rosyjskiej na Ukrainę, ma miejsce zbiórka środków pieniężnych do puszek na rzecz ofiar wojny na Ukrainie.
11. W tym tygodniu odeszli do wieczności
a)Śp. Lewandowska Alicja l. 97, Lubowidza
b) Sp. Krzeszewski Andrzej l. 66, Dmosin Drugi
c) Śp. Szymajda Irena l. 98, Dmosin Drugi