OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II Niedziela Adwentu 05.12.2021

 1. Dzisiaj po mszy świętej o godz.12.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwy o powołania.
 2. Zakończyliśmy nasze rekolekcje adwentowe, wytrwajmy w łasce uświęcającej
 3. W CZASIE ADWENTU msze św. rano o 7.00 a w środy i piątki także na nowennie o godz. 17.00
 4. W związku ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem postanowiliśmy zorganizować słodki kiermasz, którego celem jest zbiórka funduszy na drobne upominki dla naszych najmłodszych parafian. Kiermasz odbędzie się dzisiaj 5 grudnia po każdej mszy świętej, przed wejściem głównym do naszego kościoła.
 5. Zapraszamy na Roraty, które będą odprawiane codziennie o godz. 7.00, poprzedzone godzinkami o godz. 6.40. Jeśli możliwe przychodźmy z lampionami.
 6. Drodzy Parafianie, organizujemy w naszej parafii zbiórkę nakrętek i monet groszowych na protezę oraz kosztowna operację dla 2, 5 letniej Alicji, która urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową. W tym celu przy głównym wejściu w kościele umieszczono pojemnik na nakrętki i skarbonkę na grosze. Pamiętajmy dobro zawsze powraca. Za pomoc i wsparcie serdeczne Bóg Zapłać.
 7. Gminna Biblioteka Publiczna w Dmosinie organizuje w dniu 11 grudnia wyjazd do Kinoteatru Polonez w Skierniewicach na film „Nędzarz i madame” ukazujący losy Adama Chmielewskiego. Zapisy w bibliotece do 9 grudnia. A także wyjazd do Zakościela na widowisko pt: „Podróż do Betlejem” w dniu 8 stycznia 2022. Koszt 30 zł, zapisy w bibliotece do 23 grudnia. Bliższe informacje w gablocie.
 8. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Jana Pawła II.
 9. Jeśli ktoś ma 2 duże choinki do wycięcia i chce je ofiarować do kościoła na święta – prosimy o zgłaszanie.
 10. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
 11. Polecamy prasę katolicką.
 12. Intencje Mszy św.
 13. W minionym tygodniu odszedł do wieczności

Śp. + Andrzej Jóźwiak z Dmosina l. 83