II Niedziela Adwentu

06.12.2020

1. Dzisiaj po mszy świętej godz.12.00 nabożeństwo w intencji powołań w ramach ogólnodiecezjalnej modlitwy o powołania w poszczególnych parafiach.
  2. Zakończyliśmy nasze rekolekcje adwentowe, wytrwajmy w łasce uświęcającej
  3. Zapraszamy na Roraty, które będą odprawiane codziennie o godz. 7.00, poprzedzone godzinkami o godz. 6.40. Jeśli możliwe przychodźmy z lampionami.
  4. W CZASIE ADWENTU msze św. rano o 7.00 a w środy i piątki także na nowennie o godz. 17.00
  5. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, w naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo w nabożeństwie 41 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
  6. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Jadwigi Śląskiej.
  7. Jeśli ktoś ma choinki do wycięcia i chce je ofiarować do kościoła na święta – prosimy o zgłaszanie.
  8. Prosimy o segregowanie śmieci na cmentarzu, śmieci naturalne, liście, chwasty i ziemię wrzucamy do nowo wykopanych dołów, natomiast znicze, szkło, plastyki wrzucamy do kontenerów metalowych. Dziękuję za zrozumienie.
  9. KOLĘDA 2021 – Ze względu na pandemię, bardzo proszę by mieszkańcy poszczególnych wiosek, zgłosili do swoich radnych parafialnych, czy wyrażają chęć przyjęcia księdza po kolędzie. Uprzejmie proszę radnych parafii o pomoc w tejże kwestii, a mianowicie o zapisanie adresu i nazwiska danej rodziny, która chce wspólnej modlitwy kolędowej i poświęcenia domu.
  10. Ofiary zbierane do puszki przed kościołem przeznaczone są na pomoc Kościołowi na wschodzie.
  11. Polecamy prasę katolicką.
  13. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
    A)
    Sitkowska Marianna l.88 z Kałęczewa i