II Niedziela Wielkanocna –

ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA 11.04.2021

1. Dziś przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Po sumie – nabożeństwo z Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  2. W dniach 11 kwietnia – 17 kwietnia 2021 roku Kościół w Polsce przeżywa 77. Tydzień Miłosierdzia, który obchodzony jest pod hasłem: „JESTEŚMY WEZWANI DO MIŁOSIERDZIA”. Tydzień otwiera  Niedziela Miłosierdzia Bożego, święto patronalne Caritas w Polsce.
  3. Dzisiaj przed kościołem zbierane są ofiary do puszki na Caritas.
  4. Za tydzień po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych
  5. Za 2 tygodnie w niedzielę 25 kwietnia po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  6. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. o. Pio
  7. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, w naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo w nabożeństwie 31 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
  8. Na stoliku wystawione są buteleczki z wodę święconą – ofiary za nie proszę wrzucać do puszki na stoliku.
  9. Prasa religijna.
  10. Intencje Mszalne
  11. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
  • + Jerzy Sumiński, Nadolna, l. 53
  • + Marcin Strzelczyk, Dmosin, l. 42