OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

II Niedziela Wielkanocna –

ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA 24.04.2022

 

 

  1. Taca na cele gospodarcze.
  2. Dziś przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Po sumie – nabożeństwo z Koronką do Bożego Miłosierdzia. Dzisiaj przynosimy też skarbonki z jałmużną wielkopostną, które otrzymaliśmy na początku postu by pospieszyć z pomocą najbardziej potrzebującym. Jeśli ktoś zapomniał może to też uczynić w przyszła niedzielę.
  3. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej.
  4. W dniach 24 kwietnia – 30 kwietnia 2022 roku Kościół w Polsce przeżywa 78. Tydzień Miłosierdzia, który obchodzony jest pod hasłem: „DZIEŃ DOBRA”. Tydzień otwiera  Niedziela Miłosierdzia Bożego, święto patronalne Caritas w Polsce.
  5. Dzisiaj przed kościołem zbierane są ofiary do puszki na Caritas.
  6. Podziękowanie za przycięcie tui – Pani Kulczyk.
  7. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Franciszka
  8. Prasa religijna.
  9. Intencje Mszalne