III Niedziela Adwentu

13.12.2020

1. Zapraszamy na Roraty, które będą odprawiane codziennie o godz. 7.00, poprzedzone godzinkami o godz. 6.40. Jeśli możliwe przychodźmy z lampionami.
  2. W CZASIE ADWENTU msze św. rano o 7.00 a w środy i piątki także na nowennie o godz. 17.00
  3. W piątek 18.XII od godz. 9.00 zapraszamy strażaków z Dmosina i Lubiankowa do obsadzenia choinek w kościele.
  4. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, w naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo w nabożeństwie 41 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
  5. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Rity.
  6. Kolęda 2021 – Ze względu na pandemię, bardzo proszę by mieszkańcy poszczególnych wiosek, zgłosili do swoich radnych parafialnych, czy wyrażają chęć przyjęcia księdza po kolędzie. Uprzejmie proszę radnych parafii o pomoc w tejże kwestii, a mianowicie o zapisanie adresu i nazwiska danej rodziny, która chce wspólnej modlitwy kolędowej i poświęcenia domu.
  7. 21.XII w poniedziałek po południu będzie ubierana szopka.
  8. 22.XII we wtorek o godz. 16.30 zapraszamy dzieci i rodziców na krótkie obowiązkowe spotkanie przed bierzmowaniem, a po spotkaniu zapraszamy do ubierania choinek.
  9. Polecamy prasę katolicką.
  11. W tym tygodniu odeszli do wieczności: Michał Szczepaniak l. 74, z Ząbek i Józefa Wasilewska l. z Kamienia