III Niedziela Wielkanocna –

18.04.2021

1. Dzisiaj rozpoczyna XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny, którego motywem przewodnim są słowa: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” (J 6,35). Celem tego wydarzenia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych.
  2. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych
  3. W piątek UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, BISKUPA I MĘCZENNIKA, GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI, w tym dniu nie ma postu.
  4. Za tydzień po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  5. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Wiktorii
  6. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, w naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo w nabożeństwie 31 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
  7. Na stoliku wystawione są buteleczki z wodę święconą – ofiary za nie proszę wrzucać do puszki na stoliku.
  8. Prasa religijna.
  9. Intencje Mszalne
  • W minionym tygodniu odszedł do wieczności:
  • + Jerzy Kurczyński, Dmosin Drugi, l. 86