III Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021

1. Nabożeństwa w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30, po drodze będzie możliwość przystąpienia do Komunii świętej, Gorzkie Żale w każdą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00
  2. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, w naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo w nabożeństwie 41 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
  3. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Rity.
  4. Prasa katolicka – jest już specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony św. Józefowi koszt 9 zł, z racji trwającego roku św. Józefa – tych, którzy się zapisali na to specjalne wydanie, a także inne chętne osoby zapraszamy do zakrystii.
  5. Zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową przez stronę internetową – (droga z piątku na sobotę przed Niedzielą Palmową.
  6. Bóg Zapłać za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego
  8. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:

+ Henryk Włodarczyk, Dmosin Pierwszy, l. 88