1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej.
  2. W środę 23 dzień miesiąca – wspomnienie św. Ojca Pio. Po mszy św. nabożeństwo oraz uczczenie relikwii tego wielkiego świętego.
  3. Nabożeństwa w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30, Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 12.40
  4. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
  5. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  6. Prasa katolicka – specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony św. Ojcu Pio koszt 10 zł, do nabycia w zakrystii.
  7. Za dwa tygodnie w piątek 1 kwietnia Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. Msza o godz. 17.00 a następnie nabożeństwo Drogi Krzyżowej
  8. Wyjazd do Bydgoszczy (kartka) i wyjazd do Lublina (kartka)
  9. Bóg Zapłać za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego. W minionym tygodniu wpłynęły następujące ofiary: Dmosin Drugi i Wincentów – 670 zł, Rudniczek 270 zł.
  10. W przyszłą niedzielę przestawiamy zegarki
  11. List biskupa 30 lecie utworzenia diecezji
  13. W tym tygodniu odszedł do wieczności:

Śp. Józef Szatan, l. 77 z Nadolnej