OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III Niedziela Zwykła  24.01.2021

  1. Msze kolędowe: w środę o godz. 17.00 msza w intencji mieszkańców miejscowości Różany i Wola Lubiankowska , w piątek o godz. 17.00 msza w intencji mieszkańców miejscowości Zawady i Ząbki, w niedzielę za tydzień o godz. 12.00 w intencji mieszkańców miejscowości Szczecin. Ofiary składane wtedy na tacę, są ofiarami kolędowymi przeznaczonymi na cele parafialne
  2. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, w naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo w nabożeństwie 41 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
  3. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Ojca Pio
  4. W ramach rozliczeń podatku dochodowego możemy 1% przekazać na rzecz Caritas Diecezji Łowickiej. Stosowne ulotki na stoliku.
  5. TGD (Trzecia Godzina Dnia) to jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów w Polsce wykonujących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem. Koncerty grupy są nie tyle formą prezentacji artystycznej co „ubraną w dźwięki” modlitwą. Jak wiadomo Gospel to nie tylko gatunek muzyczny ale przede wszystkim Ewangelia czyli Dobra Nowina o Jezusie. Nowa Płyta „Twoje imię” to wyjątkowy zbiór kompozycji, które w ostatnich latach śpiewane były przez znanych muzyków chrześcijańskich na całym świecie. Koszt 39,90 zł
  6. Prasa katolicka
  7. Zapowiedzi
  8. Intencje Mszy św.
  9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+  Janina Sadzak z Dmosin Wieś, l.71

+ Joanna Krzeszewska z Dmosin Drugi, l. 52