OGŁOSZENIA PARAFIALNE
IV Niedziela Adwentu 18.12.2022

1. OFIARY SKŁADANE NA TACĘ PRZEZNACZONE NA OGRZEWANIE KOŚCIOŁA.
2. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla dzieci pierwszo-komunijnych i rodziców
3. Zapraszamy na Roraty do czwartku włącznie, o godz. 7.00, poprzedzone godzinkami o godz. 6.40.
4. W środę 21.XII o godz. 17.30 zapraszamy dzieci i rodziców na krótkie obowiązkowe spotkanie przed bierzmowaniem, a po spotkaniu zapraszamy do ubierania choinek.
5. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Rodziny.
6. Składamy serdeczne Bóg Zapłać wszystkim, którzy ofiarowali choinki do kościoła, dziękujemy też Panu Stanisławowi – naszemu kościelnemu i strażakom z Dmosina i Lubiankowa za przywiezienie choinek i ich obsadzenie, a także za założenie lampek przed kościołem .
7. W sobotę wigilia Bożego Narodzenia –, zadbajmy o przeczytanie fragmentu Pisma Świętego o Narodzeniu Pana Jezusa, podzielmy się opłatkiem, zaśpiewajmy wspólnie kolędy. Zachowajmy tradycję by na wieczerzy wigilijnej nie spożywać mięsa. Pasterka o północy w intencji parafian.
8. W niedzielę I Dzień Świąt Bożego Narodzenia 25 XII
A) Msze św. w naszym kościele o godz. 9.00 i 12.00 (nie ma mszy św. o godz. 7.30!!!)
B) w kaplicy w Kraszewie o godz. 10.30
9. W poniedziałek II Dzień Świąt Bożego Narodzenia 26 XII Święto Świętego Szczepana pierwszego męczennika.
A) Msze św. w naszym kościele o godz. 7.30, 9.00 i 12.00
B) w kaplicy w Michałowie o godz. 10.30
Święto św. Szczepana pierwszego męczennika podczas każdej Mszy św. będzie miał miejsce obrzęd błogosławieństwa i poświęcenia owsa – uprzejmie prosimy o niesypanie owsa w kościele .
10. W poniedziałek 26 grudnia na mszy świętej o godz. 12.00 św. Mikołaj spotka się z najmłodszymi dziećmi i otrzymają przygotowane dla nich paczki. Zatem serdecznie zapraszamy najmłodsze dzieci wraz z rodzicami.
11. Prasa katolicka. Intencje Mszy św.
12. W podziękowaniu za wsparcie w akcjach naszego Caritasu, dzisiaj po każdej Mszy św. aniołki będą rozdawać sianko oraz kartki świąteczne zrobione przez dzieci z naszej szkoły i przedszkola z Dmosina. Ilość kartek jest ograniczona, natomiast sianka z upominkiem dla nikogo nie powinno zabraknąć. Zapraszamy
13. W minionym tygodniu odeszła do wieczności
Śp. + Barbara Szczerba, z Dmosina Drugiego l. 85