IV Niedziela Adwentu  19.12.2021

1. OFIARY SKŁADANE NA TACĘ PRZEZNACZONE NA OGRZEWANIE KOŚCIOŁA.
  2. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla dzieci pierwszo-komunijnych i rodziców
  3. Zapraszamy na Roraty do piątku włącznie, o godz. 7.00, poprzedzone godzinkami o godz. 6.40.
  4. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Rodziny.
  5. W  piątek wigilia Bożego Narodzenia –, zadbajmy o przeczytanie fragmentu Pisma Świętego o Narodzeniu Pana Jezusa, podzielmy się opłatkiem, zaśpiewajmy wspólnie kolędy. Zachowajmy tradycję by na wieczerzy wigilijnej nie spożywać mięsa. Pasterka o północy w intencji parafian.
  6. W sobotę I Dzień Świąt Bożego Narodzenia  25 XII
    a) Msze św. w naszym kościele o godz. 9.00 i 12.00 (nie ma mszy św. o godz. 7.30!!
    b)
    kaplicy w Michałowie o godz. 10.30
  7. W niedzielę II Dzień Świąt Bożego Narodzenia  26 XII  Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. a)Msze św. w naszym kościele o godz. 7.30, 9.00 i 12.00
    b) w kaplicy w Kraszewie o godz. 10.30

Święto św. Szczepana pierwszego męczennika wypada z kalendarza liturgicznego, ale podczas każdej Mszy św. będzie miał miejsce obrzęd błogosławieństwa i poświęcenia owsa – uprzejmie prosimy o niesypanie owsa w kościele .

8. W niedzielę 26 grudnia na mszy świętej o godz. 12.00 św. Mikołaj spotka się z najmłodszymi dziećmi i otrzymają przygotowane dla nich paczki. Zatem serdecznie zapraszamy najmłodsze dzieci wraz z rodzicami.

• Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
  • Prasa katolicka. Gość Niedzielny płyta z kolędami wykonywanymi przez polskie karmelitanki z Islandii, Mały Gość Niedzielny płyta (kod) z kolędami Arki Noego.
  • Przez cały rok 2022 raz w miesiącu do tygodnika będzie dołączona płyta Cd z Biblią Audio zawierającą wszystkie księgi ST i NT. (Od nowego roku cena wzrasta do 8 zł)
  • Intencje Mszy św.
  • W minionym tygodniu odeszła do wieczności

Śp. + Jadwiga Zawadzka,  z Nagawek l. 74