OGŁOSZENIA PARAFIALNE
IV Niedziela Wielkanocna –
30.04.2023

1. W środę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. według porządku niedzielnego.
2. W środę – odpust w kaplicy MB Królowej Polski w Kraszewie. Suma odpustowa o godz. 10.30.
3. W czwartek wspomnienie św. Floriana msza św. w intencji strażaków naszej parafii o godz. 18.00
4. W czwartek I czwartek miesiąca – modlitwy o powołania podczas nabożeństwa majowego. Po mszy św. spotkanie grupy o. Pio. W piątek – I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.20. Po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do NSPJ i adoracja Najśw. Sakramentu. W sobotę I sobota miesiąca Różaniec pierwszosobotni razem z nabożeństwem majowym o 16.30 po mszy św. wieczornej spotkanie wszystkich członkiń Kół Żywego Różańca naszej parafii.
5. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja z racji I niedzieli miesiąca, modlitwy o powołania i nabożeństwo majowe. Feretrony, chorągwie, bielanki, kwiatkosypki. Asysta, strażacy.
6. Nabożeństwa majowe w naszym kościele o godz. 16.45. Bardzo proszę o uporządkowanie terenu przy kapliczkach i krzyżach. Przystrojeniu tych miejsc modlitwy.
7. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Marii Magdaleny.
8. Prasa religijna.
9. Intencje Mszalne