IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021

1. Nabożeństwa w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30, po drodze będzie możliwość przystąpienia do Komunii świętej, Gorzkie Żale w każdą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00
  2. W piątek Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny – nie ma postu.
  3. Rekolekcje wielkopostne od 25-27 marca, poprowadzi je ks. Henryk  Chibowski salezjanin Dyrektor Wspólnoty Zakonnej z Kutna -Woźniakowa
  4. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, w naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo w nabożeństwie 41 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
  5. Za tydzień w niedzielę 21 marca po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych.
  6. Za 2 tygodnie w niedzielę 28 marca po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  7. Z ofiar złożonych przez uczestników pielgrzymki do sanktuariów Małopolski zostały zakupione naczynia liturgiczne do chrztu. Bóg Zapłać.
  8. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Rodziny.
  9. Prasa katolicka – jest już specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony św. Józefowi koszt 9 zł, z racji trwającego roku św. Józefa – tych, którzy się zapisali na to specjalne wydanie, a także inne chętne osoby zapraszamy do zakrystii.
  • Zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową przez stronę internetową – (droga z piątku na sobotę przed Niedzielą Palmową .
  • Bóg Zapłać za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego. W minionym tygodniu wpłynęły następujące ofiary: Dmosin Pierwszy – 617 zł, Nagawki Kolonia – 180 zł, Kuźmy – 360 zł (do Dmosina 260 zł a do Michałowa 100)
  • Intencje Mszy św.