IV Niedziela Wielkiego Postu 27.03.2022

1. Nabożeństwa w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30, Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 12.40
  2. W piątek – I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do NSPJ i adoracja Najśw. Sakramentu, następnie Droga krzyżowa. W sobotę I sobota miesiąca – nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 16.30
  3. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Faustyny.
  4. Prasa katolicka – specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony św. Ojcu Pio koszt 10 zł, do nabycia w zakrystii.
  5. W piątek 1 kwietnia Droga Krzyżowa ulicami Dmosina. Msza o godz. 17.00 a następnie nabożeństwo. Serdecznie zapraszam do udziału w drodze wszystkich strażaków z naszej parafii, mieszkańców poszczególnych wiosek do niesienia krzyża, ministrantów i lektorów. Bardzo proszę strażaków o pomoc przy stawianiu krzyża przy poszczególnych stacjach.
  6. Wyjazd do Bydgoszczy (kartka) i wyjazd do Lublina (kartka), do Ziemi Świętej
  7. Zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową przez stronę internetową – edk.org.pl (droga rozpocznie się mszą św. pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza w kościele św. Barbary 1 kwietnia o godz. 18.00.
  8. Bóg Zapłać za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego. W minionym tygodniu wpłynęły następujące ofiary: Dmosin Pierwszy 614 zł, Lubianków 450, Wola Lubiankowska i Różany 450, Dmosin Wieś 1365 zł.
  9. Prasa religijna.
  11. Rekolekcje Wielkopostne rozpoczną się 7 kwietnia w czwartek. Dzień spowiedzi w sobotę 9 kwietnia