IV Niedziela Zwykła 28.01.2024
1. Dzisiaj obchodzimy światowy dzień trędowatych
2. W PIĄTEK święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte o godz. 9.00 i 17.00 , na każdej mszy św. poświęcenie gromnic. Prosimy o założenie osłonek na świece by nie zalać ławek i posadzki woskiem. Ofiary tego dnia składane na tacę przeznaczone są na zakony klauzurowe z racji Dnia Życia Konsekrowanego.
3. W czwartek I czwartek miesiąca – po mszy św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwy o powołania. Po mszy wieczornej spotkanie modlitewne grupy św. O.Pio.
4. W piątek – I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do NSPJ i adoracja Najśw. Sakramentu. W piątek udam się do chorych z sakramentami od godz. 10.00.
5. W sobotę I sobota miesiąca – nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 16.30, MSZA O GODZ. 17.00 a po mszy zapraszamy serdecznie wszystkie zelatorki na spotkanie do salki parafialnej.
6. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja z racji I niedzieli miesiąca i modlitwy o powołania.
7. Bardzo proszę o zabranie szopek i jeszcze raz dziękuję wszystkim dzieciom, które je wykonały.
8. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Franciszka
9. Prasa katolicka