IV Niedziela Zwykła 29.01.2023
1. Dzisiaj obchodzimy światowy dzień trędowatych
2. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00, przegląd kolęd dla dzieci ze szkół podstawowych.
3. W CZWARTEK święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte o godz. 9.00 i 17.00 , na każdej mszy św. poświęcenie gromnic. Prosimy o założenie osłonek na świece by nie zalać ławek i posadzki woskiem. Ofiary tego dnia składane na tacę przeznaczone są na zakony klauzurowe z racji Dnia Życia Konsekrowanego.
4. W czwartek I czwartek miesiąca – po mszy św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwy o powołania. Po mszy wieczornej spotkanie modlitewne grupy św. O.Pio.
5. W CZWARTEK udam się do chorych z sakramentami. Proszę o zgłoszenie osób, które chciałyby skorzystać z takiej możliwości. Od marca chciałbym wznowić wyjazdy do chorych z sakramentami w I piątek miesiąca.
6. W piątek – I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do NSPJ i adoracja Najśw. Sakramentu,
7. W sobotę I sobota miesiąca – nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 16.30, MSZA O GODZ. 17.00 a po mszy zapraszamy serdecznie wszystkie zelatorki na spotkanie do salki parafialnej.
8. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja z racji I niedzieli miesiąca i modlitwy o powołania.
9. Bardzo proszę o zabranie szopek i jeszcze raz dziękuję wszystkim dzieciom, które je wykonały.
10. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Franciszka
11. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania
12. Prasa katolicka
13. Wycieczka a) CHORWACJA 16.09-25.09.2023r. /7 noclegów/ KOSZT CAŁKOWITY 850 zł plus 470 euro