OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV Niedziela Zwykła  31.01.2021

 

 1. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte o godz. 9.00 i 17.00 , na każdej mszy św. poświęcenie gromnic. Prosimy o założenie osłonek na świece by nie zalać ławek i posadzki woskiem. Ofiary tego dnia składane na tacę przeznaczone są na zakony klauzurowe z racji Dnia Życia Konsekrowanego.
 2. W środę na godz. 17.30 zapraszamy dzieci i rodziców na krótkie obowiązkowe spotkanie przed bierzmowaniem, a po spotkaniu zapraszamy do rozbierania choinek.
 3. W czwartek I czwartek miesiąca – po mszy św. wieczornej adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwy o powołania. W piątek – I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do NSPJ i adoracja Najśw. Sakramentu, W sobotę I sobota miesiąca – nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 16.30
 4. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja z racji I niedzieli miesiąca i modlitwy o powołania.
 5. Bardzo proszę o zabranie szopek i jeszcze raz dziękuję wszystkim dzieciom, które je wykonały.
 6. Msze kolędowe: w niedzielę za tydzień o godz. 12.00 w intencji mieszkańców miejscowości Trzcianka i Kuźmy. A w kaplicy w Michałowie  za dwa tygodnie 13 lutego o godz. 10.30  w intencji mieszkańców miejscowości Kraszew Wielki, Pieńki Nadolskie i Michałów.  Ofiary składane wtedy na tacę, są ofiarami kolędowymi przeznaczonymi na cele parafialne
 7. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, w naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo w nabożeństwie 41 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
 8. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Wiktorii
 9. W ramach rozliczeń podatku dochodowego możemy 1% przekazać na rzecz Caritas Diecezji Łowickiej. Stosowne ulotki na stoliku.
 10. W sobotę w domu parafialnym wzięcie miary na stroje dla dzieci pierwszokomunijnych. O godz. 10.00 – chłopcy, o godz. 10.30 – dziewczynki
 11. W niedzielę 20 lutego po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych.
 12. Prasa katolicka
 13. Intencje Mszy św.
 14. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+  Daniela Lis z Zawady, l.69

+ Jan Jedynak z Kamień, l. 52