OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela Świętej Rodziny

26.12.2021

 1. Dzisiaj obrzęd błogosławieństwa i poświęcenia owsa – uprzejmie prosimy o niesypanie owsa w kościele .
 2. Dzisiaj na mszy świętej o godz. 12.00 Święty Mikołaj spotka się z najmłodszymi dziećmi i otrzymają przygotowane dla nich paczki. Zatem serdecznie zapraszamy najmłodsze dzieci wraz z rodzicami.
 3. W prezbiterium można zobaczyć szopki wykonane przez dzieci z naszej parafii. Nagrody dzieciom zostaną wręczone 06 stycznia o godz. 12.00
 4. W piątek 31 grudnia – zakończenie roku kalendarzowego. Msza św. i nabożeństwo dziękczynne za miniony rok o godz. 17.00. Nie obowiązuje post – dyspensa od ks. Biskupa. Zapraszamy
 5. W sobotę – Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. w kościele o godz. 9.00 i 12.00 – nie ma mszy o godz. 7.30!!! W kaplicy w Michałowie msza o godz. 10.30. Jest to święto nakazane, czyli mamy obowiązek uczestniczenia we mszy świętej.
 6. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja i modlitwy o powołania.
 7. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
 8. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus.
 9. W trosce o dobro duchowe Wiernych parafii, w imię odpowiedzialności za ich doczesne życie i zdrowie, w obliczu trwającego stanu pandemii, postanawiam, aby tegoroczne duszpasterskie odwiedziny kolędowe miały taką sama formę jak w roku poprzednim. Parafian z poszczególnych wiosek zaprosimy na Mszę św. w ich intencji w środę i w piątek na godz. 17.00, a w niedzielę na godz. 12.00. Ofiary składane wtedy na tacę, będą ofiarami kolędowymi przeznaczonymi na cele parafialne. W najbliższą niedzielę 2 stycznia o godz. 12.00 msza w intencji mieszkańców miejscowości Borki.
 10. Zbiórka do puszek na rzecz pana Jana Owczarczyka z Woli Lubiankowskiej, któremu spłonął dom przed świętami
 11. Polecamy prasę katolicką.
 12. Intencje Mszy św.