OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela Świętej Rodziny

27.12.2020

 1. W prezbiterium można zobaczyć szopki wykonane przez dzieci z naszej parafii. Nagrody dzieciom zostaną wręczone 06 stycznia o godz. 12.00
 2. W czwartek 31 grudnia – zakończenie roku kalendarzowego. Msza św. i nabożeństwo dziękczynne za miniony rok o godz. 17.00. Zapraszamy
 3. W piątek – Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. w kościele o godz. 9.00 i 12.00 – nie ma mszy o godz. 7.30!!! W kaplicy w Kraszewie msza o godz. 10.30. Jest to święto nakazane, czyli mamy obowiązek uczestniczenia we mszy świętej. Jest to też I Piątek miesiąca – spowiedź pierwszopiątkowa przed każdą mszą świętą. Nie obowiązuje post
 4. W sobotę I sobota miesiąca – nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 16.30
 5. W przyszła niedzielę I niedziela miesiąca po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja i modlitwy o powołania.
 6. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, w naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo w nabożeństwie 41 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
 7. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR Świętej. Rodziny
 8. W związku z pandemią i wzrostem zachorowań podjąłem decyzję, że w tym roku nie będzie w naszej parafii wizyty kolędowej w takim kształcie, w jakim odbywała się rokrocznie. Parafian z poszczególnych wiosek zaprosimy na Mszę św. w ich intencji w środę i w piątek na godz. 17.00, a w niedzielę na godz. 12.00. Ofiary składane wtedy na tacę, będą ofiarami kolędowymi przeznaczonymi na cele parafialne. Przepraszam i dziękuję radnym za trud zbierania podpisów, a także wszystkim, którzy wyrazili wolę przyjęcia mnie po kolędzie, ale nie chcę nikogo narażać na niebezpieczeństwo zarażenia wirusem. W najbliższą środę o godz. 17.00 msza w intencji mieszkańców miejscowości Borki, a w niedzielę o godz. 12.00 w intencji mieszkańców miejscowości Dmosin Wieś
 9. Polecamy prasę katolicką.
 10. Intencje Mszy św.
 11. W tym tygodniu odeszła do wieczności: Cecylia Krakowiak l.95, z Kraszewa Wielkiego