UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

12.06.2022

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii naszego Biskupa Ordynariusza, który tak jak apostołowie odwiedza swój lud, by umocnić go w wierze
  2. Ofiary składane dzisiaj na tace przeznaczone na budowę i remonty kościołów
  3. Dzisiejsza uroczystość kończy okres spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej.
  4. We wtorek obchodzimy 23 rocznice (14 czerwca 1999r) wizyty św. Jana Pawła II w Łowiczu.
  5. W czwartek przypada Boże Ciało. Zapraszamy na Msze święte o 7.30 i 10.00. Procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy wyruszy tradycyjną trasą po Mszy św. o godz. 10.00. Prosimy, o zachowanie zasad bezpieczeństwa, o wzięcie chorągwi i feretronów. Zapraszamy bielanki, dzieci komunijne i rocznicowe.

Prosimy o przygotowanie ołtarzy:

przy szkole – rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły

przy kapliczce w Dmosinie – mieszkańcy Dmosin Wieś (bardzo serdecznie dziękuję Państwu Łukasikom)

przy posesji p. Karwackich – Koła Żywego Różańca św. Jana Pawła II i św. Rodziny.

przy strażnicy – strażacy z OSP Lubowidza.

1. W środę po mszy świętej wieczornej spotkanie i próba dla dziewczynek sypiących kwiaty i tych, które chcą nieść poduszki i szarfy w czasie procesji Bożego Ciała czyli bielanek.
  2. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  3. Prasa katolicka
  4. Intencje Mszalne wywieszone w gablocie
  5. Po sumie nabożeństwo czerwcowe i procesja na cmentarz.