OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V Niedziela Wielkanocna –

02.05.2021

 1. W poniedziałek – odpust w kaplicy MB Królowej Polski w Kraszewie. Suma odpustowa o godz. 10.30.
 2. W czwartek I czwartek miesiąca – modlitwy o powołania podczas nabożeństwa majowego. Po mszy św. spotkanie grupy o. Pio. W piątek – I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.20. Po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do NSPJ i adoracja Najśw. Sakramentu.
 3. Nabożeństwa majowe w naszym kościele o godz. 17.45. Bardzo proszę o uporządkowanie terenu przy kapliczkach i krzyżach. Przystrojeniu tych miejsc modlitwy.
 4. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Marii Magdaleny.
 5. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, w naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo w nabożeństwie 31 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
 6. Na stoliku wystawione są buteleczki z wodę święconą – ofiary za nie proszę wrzucać do puszki na stoliku.
 7. Prasa religijna.
 8. Adrian Czerwiński organizuje kajaki po Bzurze 22 maja (sobota) od Kozłowa Szlacheckiego w dół rzeki, czyli w stronę Wisły, trasa liczy sobie 4 do 4,5 godziny. O 9.30 planujemy w kościele w Dmosinie Mszę świętą, następnie wyjazd busem. O 11.00 rozpoczynamy spływ. Po zakończeniu spływu wracamy do Dmosina i urządzamy ognisko na terenie plebanii. Całość zakończy się prawdopodobnie około godziny 17.00. Wszystkie szczegółowe informacje: koszt wyjazdu, konieczne formalności, co trzeba zabrać u ks. Adriana. Wszystko będzie zależne od ilości ludzi. Facebook – Adrian Czerwiński i numer telefonu 730008948. Grupę zbieram do 9 maja. Wielkie dzięki za pomoc.
 9. Intencje Mszalne
 10. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:
 • + Felczyński Damian, Zawady, l. 33