OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V Niedziela Wielkanocna

15.05.2021

 

  1. Dzisiaj dzieci naszej parafii, na Mszy św. o godzinie 10.00, przystąpią do I Komunii Świętej. Otoczmy je i ich rodziny naszą modlitwą.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 – Rocznica I Komunii św. dla dzieci klas IV. Próba we wtorek o godz. 17.30
  3. Nabożeństwa majowe w naszym kościele o godz. 17.45. Bardzo dziękuję za uporządkowanie terenu przy kapliczkach i krzyżach i przystrojeniu tych miejsc modlitwy.
  4. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Jadwigi Śląskiej.
  5. Prasa religijna.
  6. Dary dla Ukrainy
  7. Po raz 9., tym razem pod hasłem: „Ulecz serca ranę”, 28 maja odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet. Miejscem spotkania będzie świątynia parafii św. Michała Archanioła w Puszczy Mariańskiej. Ze względu na bezpieczeństwo pątniczek, a także na wymagania organizacyjne na wędrówkę obowiązują zapisy. Osoby, które chcą w niej wziąć udział, proszone są o przesłanie na adres: pielgrzymkakobiet@gosc.pl następujących danych: imię i nazwisko, numer telefonu, PESEL, parafia pochodzenia oraz parafia, z której chce się rozpocząć wędrówkę. Zapisać się można także telefonicznie pod numerami: 666 830 799 lub 666 026 781.
  8. Intencje Mszalne
  9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:

+ Kazimiera Frącczak, Ząbki, l. 95