V Niedziela Wielkiego Postu 03.04.2022

1. W czwartek rozpoczynamy nasze Rekolekcje wielkopostne, które potrwają do soboty, poprowadzi je ks. Jerzy  Gugała pallotyn z Ożarowa Mazowieckiego. Msze święte o 9.00, 10.30 i 18.00 w kościele. A w kaplicy w Michałowie o 15.30, w kaplicy w Kraszewie o 16.30. Spowiedź dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych w piątek o godz. 9.00 Spowiedź dla wszystkich parafian w sobotę. Na sobotę na godz. 10.30 zapraszam wszystkich chorych i osoby starsze. Na mszy św. zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych.
  2. Za tydzień Niedziela Palmowa, poświęcenie palm na każdej Mszy świętej.
  3. Nabożeństwa w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30, po drodze będzie możliwość przystąpienia do Komunii świętej, Gorzkie Żale w każdą niedzielę po mszy św. o godz. 12.40
  4. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Małgorzaty.
  5. Wyjazd do Bydgoszczy (kartka) i wyjazd do Lublina (kartka).
  6. Bóg Zapłać za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego. W minionym tygodniu wpłynęły następujące ofiary: Borki 640 zł, Nagawki Kolonia 220, Szczecin 390, Kraszew 370 zł.
  7. Bardzo serdecznie proszę o posprzątanie kościoła na rekolekcje i święta mieszkańców Nagawek, Janów i Nagawki Glapa. Sprzątanie w środę o godz. 9.00
  8. Potłuczony krzyż.
  9. Prasa religijna.
  • Intencje Mszy św.