OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V Niedziela Wielkiego Postu 21.03.2021

 

 1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych.
 2. Dzisiaj przypada Światowy Dzień Zespołu Downa.
 3. We wtorek przypada 23 dzień miesiąca. Po mszy adoracja Najśw. Sakramentu i modlitwy za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Prośby możemy wrzucać do skrzynki za ławkami.
 4. W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i rozpoczynamy nasze Rekolekcje wielkopostne, które potrwają do soboty, poprowadzi je ks. Henryk  Chibowski salezjanin Dyrektor Wspólnoty Zakonnej z Kutna –Woźniakowa. Msze święte o 9.00, 10.30 w kaplicy ( w czwartek kaplica w Kraszewie a w piątek kaplica w Michałowie), w sobotę o 10.30 w kościele, 00 i 17.00
 5. Za tydzień Niedziela Palmowa, poświęcenie palm na każdej Mszy świętej, po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
 6. Nabożeństwa w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30, po drodze będzie możliwość przystąpienia do Komunii świętej, Gorzkie Żale w każdą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00
 7. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, w naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo w nabożeństwie 41 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
 8. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Teresy od Dz. Jezus.
 9. Przez cały sezon ogrzewamy kościół, został na ten cel zakupiony olej opałowy. Dlatego też proszę by ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę były pomocą w dalszym ogrzewaniu kościoła.
 10. Bardzo serdecznie proszę o posprzątanie kościoła na rekolekcje i święta mieszkańców Lubiankowa. Sprzątanie w środę o godz. 9.00
 11. Zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową przez stronę internetową – (droga z piątku na sobotę przed Niedzielą Palmową .
 12. Bóg Zapłać za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego. W minionym tygodniu wpłynęły następujące ofiary: Dmosin Drugi i Wincentów, Szczecin, Rudniczek, Grodzisk, , Trzcianka, Dmosin, Lubianków.
 13. Intencje Mszy św.
 14. W przyszłą niedzielę przestawiamy zegarki.
 15. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
 • + Barbara Bartosik, Wola Lubiankowska, 60
 • + Roman Cieślak, Grodzisk, l. 68