OGŁOSZENIA PARAFIALNE
V Niedziela Wielkiego Postu 26.03.2023
1. Dzisiaj Caritas Dmosin organizuje po każdej mszy św. kiermasz palm, w celu zebrania funduszy na przyszłe działania.
2. W czwartek rozpoczynamy nasze Rekolekcje wielkopostne, które potrwają do soboty, poprowadzi je ks. Stanisław Majkut z Łowicza. Msze święte o 9.00, 10.30 i 18.00 w kościele. A w kaplicy w Michałowie o 15.30, w kaplicy w Kraszewie o 16.30. Spowiedź dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych i wszystkich parafian w sobotę. Na sobotę na godz. 12.00 zapraszam wszystkich chorych i osoby starsze. Na mszy św. zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Do zgłoszonych chorych z sakramentami udam się we wtorek po niedzieli Palmowej
3. Za tydzień Niedziela Palmowa, poświęcenie palm na każdej Mszy świętej. Wręczenie także nagród za uczestnictwo w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i za wykonanie koron cierniowych.
4. Nabożeństwa w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30, po drodze będzie możliwość przystąpienia do Komunii świętej, Gorzkie Żale w każdą niedzielę po mszy św. o godz. 12.40
5. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Faustyny.
6. PROGRAM pielgrzymki do Sanktuariów Maryjnych Pomorza Zachodniego
Termin 13-15.X.2023
7. Bóg Zapłać za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego. W minionym tygodniu wpłynęły następujące ofiary Lubianków 400 zł, Kuźmy 450, Ząbki 340 zł.
8. Bardzo serdecznie proszę o posprzątanie kościoła na rekolekcje i święta mieszkańców Lubowidzy i Nagawki Kolonia. Sprzątanie we wtorek o godz. 9.00
9. Bardzo serdecznie dziękuję Paniom Halince Wasilewskiej i Halince Szczerba za wyczyszczenie lichtarzy.
10. Konkurs Palma Wielkanocna. Dla dzieci i młodzieży Gminy Dmosin i naszej parafii. Prace należy wykonać i dostarczyć do Świetlicy w Dmosinie do dnia 29 marca do godz. 14.00, a następnie odebrać ze świetlicy w dniu 02 kwietnia w niedziele palmową od godz. 11.30. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w Niedzielę Palmową w Kościele po mszy św. o godz. 12.00
11. Prasa religijna. Specjalny numer gościa niedzielnego do nabycia w zakrystii
12. Intencje Mszy św.
13. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:
+ Henryk Knera, l.94, Nagawki