V Niedziela Zwykła 05.02.2023

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja z racji I niedzieli miesiąca i modlitwy o powołania.
2. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania
3. W sobotę Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – XXXI Światowy Dzień Chorego pamiętajmy w modlitwach o naszych chorych.
4. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Marii Magdaleny
5. Bardzo proszę o zabranie szopek i jeszcze raz dziękuję wszystkim dzieciom, które je wykonały.
6. W tym tygodniu zakończę wizytę duszpasterską. Serdecznie dziękuję wszystkim parafianom za przyjęcie po kolędzie, wspólną modlitwę, podwożenie, poczęstunek, i złożone ofiary kolędowe. Jeśli kogoś nie było w czasie kolędy, a chciałby się spotkać kolędowo ze mną, to proszę o indywidualny kontakt.
7. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci komunijnych.
8. Za dwa tygodnie po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
10. W tym tygodniu odeszła do wieczności śp. Genowefa Gocek, l.96. Kraszew Wielki

PORZĄDEK KOLĘDY:
PONIEDZIAŁEK (06.II) – godz. 9.00 DMOSIN PRAWA STRONA OD KOŃCA NR 131 (p. KAPUSTA PIOTR) DO NUMERU 52 (p. SADOWSKI PIOTR)
WTOREK (07.II) – godz. 9.00 DMOSIN PRAWA STRONA OD NR 50A (p. WAWRZYŃCZAK ŁUKASZ) DO NR 16 (p. ADAMCZEWSKI DARIUSZ)