V Niedziela Zwykła 07.02.2021

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja z racji I niedzieli miesiąca i modlitwy o powołania.
  2. W czwartek Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – XXIX Światowy Dzień Chorego pamiętajmy w modlitwach o naszych chorych.
  3. W niedzielę 21 lutego po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych.
  4. Msze kolędowe: w niedzielę za tydzień w kaplicy w Michałowie o godz. 10.30 w intencji mieszkańców miejscowości Kraszew Wielki, Pieńki Nadolskie i Michałów. Ofiary składane wtedy na tacę, są ofiarami kolędowymi przeznaczonymi na cele parafialne.
  5. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, w naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo w nabożeństwie 41 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
  6. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Franciszka
  7. W ramach rozliczeń podatku dochodowego możemy 1% przekazać na rzecz Caritas Diecezji Łowickiej. Stosowne ulotki na stoliku.
  8. Serdecznie dziękuję za pomoc przy rozbieraniu dekoracji Bożonarodzeniowej, choinek i szopki.
  9. Przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na pomoc dla poszkodowanych przez trzęsienie ziemi mieszkańców Chorwacji, miało ono miejsce 29 grudnia 2020 roku. Było to najsilniejsze trzęsienie ziemi od 140 lat jakie nawiedziło ten kraj.
  10. Prasa katolicka – specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony św. Józefowi koszt 9 zł, z racji trwającego roku św. Józefa – zapisy na to specjalne wydanie w zakrystii.
  12. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:

+ Jadwiga Panak, z wioski Ząbki, l.57.