OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VI Niedziela Wielkanocna –

09.05.2021

 

  1. W przyszłą niedzielę dzieci naszej parafii, na Mszy św. o godzinie 10.00, przystąpią do I Komunii Świętej. Nie będzie mszy św. o godz. 9.00. Bardzo proszę o udział w pozostałych mszach świętych. We wtorek o godz. 18.30 próba a w środę o 16.00 sprzątanie kościoła, w czwartek spowiedź i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych
  1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele o godz. 17.45. Bardzo proszę o uporządkowanie terenu przy kapliczkach i krzyżach. Przystrojeniu tych miejsc modlitwy.
  1. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Joanny Beretty Molli.
  1. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, w naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo w nabożeństwie 31 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.
  1. Na stoliku wystawione są buteleczki z wodę święconą – ofiary za nie proszę wrzucać do puszki na stoliku.
  1. Prasa religijna.
  1. 23 maja na Mszy św. o godz. 12.00 – Rocznica I Komunii św. dla dzieci klas IV.
  2. Adrian Czerwiński organizuje kajaki po Bzurze 22 maja (sobota) od Kozłowa Szlacheckiego w dół rzeki, czyli w stronę Wisły, trasa liczy sobie 4 do 4,5 godziny. O 9.30 planujemy w kościele w Dmosinie Mszę świętą, następnie wyjazd busem. O 11.00 rozpoczynamy spływ. Po zakończeniu spływu wracamy do Dmosina i urządzamy ognisko na terenie plebanii. Całość zakończy się prawdopodobnie około godziny 17.00. Wszystkie szczegółowe informacje: koszt wyjazdu, konieczne formalności, co trzeba zabrać u ks. Adriana. Wszystko będzie zależne od ilości ludzi. Facebook – Adrian Czerwiński i numer telefonu 730008948. Grupę zbieram do 9 maja. Wielkie dzięki za pomoc.
  3. Intencje Mszalne