VI Niedziela Wielkanocna –
14.05.2023

1. W przyszłą niedzielę dzieci naszej parafii, na Mszy św. o godzinie 10.00, przystąpią do I Komunii Świętej. Nie będzie mszy św. o godz. 9.00. i nie będzie mszy św. w kaplicy w Kraszewie. Bardzo proszę o udział w pozostałych mszach świętych. We wtorek o godz. 17.30 próba a w czwartek spowiedź i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych

2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele o godz. 16.45. Bardzo proszę o uporządkowanie terenu przy kapliczkach i krzyżach. Przystrojeniu tych miejsc modlitwy.
3. W dniach 13 października – 15 października organizowana jest w naszej parafii autokarowa pielgrzymka do sanktuariów Maryjnych Pomorza Zachodniego.
4. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
5. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Jadwigi Śląskiej.
6. Przygotowujemy się do Bożego Ciała. Prosimy o przygotowanie skromnych ołtarzy:
a) przy szkole – rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły
b) przy kapliczce w Dmosinie – mieszkańcy Zawady, Ząbki
c) przy posesji p. Rejman – Koła Żywego Różańca św. Jadwigi Śląskiej i św. Rity. (bardzo serdecznie dziękuję Państwu Karwackim)
d) przy strażnicy – strażacy z OSP Dmosin
7. Prasa religijna.
8. Chorwacja 16.09-24.09.2023
9. 28 maja na Mszy św. o godz. 12.00 – Rocznica I Komunii św. dla dzieci klas IV.
10. 28 maja po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania
11. Intencje Mszalne