VI Niedziela Zwykła 12.02.2023
1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci komunijnych.
2. Ofiary składane do puszek przed kościołem przeznaczone na pomoc poszkodowanym w Turcji i w Syrii w wyniku trzęsienia ziemi.
3. Modlitwie różańcowej przewodniczy w tym tygodniu KŻR św. Joanny Beretty Molli.
4. Serdecznie dziękuję strażakom z Lubowidzy za zdjęcie lampek z choinek przed kościołem.
5. W parafii św. Maksymiliana w Głowno-Zabrzeźnia rozpoczyna się w poniedziałek o 19.00 kurs przedmałżeński (5 spotkań)
6. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
7. Prasa katolicka.
8. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone na ogrzewanie kościoła.
10. Bardzo dziękuje za zaopiekowanie się feretronami i ich niesienie w czasie procesji w ubiegłym roku mieszkańcom Trzcianki, Kuźm, Wieś Dmosin
W tym roku proszę o to:
a) feretron Matki Bożej – wieś Rudniczek
b) feretron św. Franciszka – wieś Lubianków
c) feretron Obraz Matki Bożej z peregrynacji – wieś Borki
Poproszę o zajęcie się obrusami – wypranie i założenie – osoby z wioski Borki
Jeśli chodzi o chorągwie to proszę tych samych Panów co w ubiegłym roku
a) I chorągiew – p. Henryk Dratkiewicz Lubowidza
b) II chorągiew – p. Andrzej Rosiński Grodzisk