OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VII Niedziela Wielkanocna  UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

29.05.2022

 

 1. W poniedziałek 30 maja po mszy wieczornej spotkanie parafialnego koła Caritas. Zapraszamy wszystkie osoby chcące się włączyć w pomaganie innym.
 2. W środę rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe. W kościele po mszy świętej wieczornej.
 3. W czwartek I czwartek miesiąca – modlitwy o powołania podczas nabożeństwa czerwcowego. Po mszy św. spotkanie grupy o. Pio. W piątek – I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Po mszy św. wieczornej – nabożeństwo do NSPJ i adoracja Najśw. Sakramentu. W sobotę pierwsza sobota miesiąca różaniec pierwszosobotni o godz. 16.30
 4. W dniach 30 września – 2 października organizowana jest w naszej parafii autokarowa pielgrzymka do sanktuariów Mazowsza , Warmii i Mazur. W programie Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej, Kalwaria w Głotowie czyli Warmińska Jerozolima, Stoczek Klasztorny, miejsce w którym był więziony bł. Kardynał Stefan Wyszyński, Św. Lipka Sanktuarium Maryjne ze słynnymi organami, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku jest to miejsce gdzie po raz pierwszy objawił się Pan Jezus św. siostrze Faustynie. W programie turystycznym :  zwiedzamy zabytki i najciekawsze miejsca i muzea w Olsztynie a także „Wilczy Szaniec”  czyli kwatera Hitlera w Gierłoży, oraz najważniejsze zabytki i najpiękniejsze widokowo miejsca w  Płocku .Cena 520 zł obejmuje przejazd autokarem, wyżywienie i noclegi w Gietrzwałdzie, pokoje 2,3 os. z łazienkami, opiekę przewodnika i bilety do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie, znaczek pamiątkowy, obiad w drodze powrotnej. Pierwszą wpłatę  –  200 zł prosimy zrobić jak najszybciej, ponieważ musimy wpłacić zaliczki rezerwacyjne. Zapisy w bibliotece
 5. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja z racji I niedzieli miesiąca, modlitwy o powołania i nabożeństwo czerwcowe. Feretrony, chorągwie, bielanki, kwiatkosypki. Asysta, strażacy.
 6. W tym tygodniu różaniec będzie prowadzić KŻR św. Rity.
 7. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 8. Puszka na KUL
 9. Prasa katolicka
 10. Broszury edukacyjne dla rodziców dzieci i młodzieży.
 • Intencje Mszalne
 • Za dwa tygodnie będziemy gościć w naszej parafii naszego Biskupa Ordynariusza.
 1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

– Janina Tomaszewska, l. 70, Kamień

– Kazimierz Kantorski, Dmosin